średnia: 0.0  ocen: 0
Dostępny
20 szt.
RONAL Bathrooms sp. z o. o.
Model: TLSR550905007
Kod producenta: TLSR550905007
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Seria: TOP-LINE S
Cechy serii:
Drzwi przesuwane z systemem podwójnych rolek ułatwiających przesuwanie
Połączenie drzwi i ścianki bocznej profilem typu CLIP
Listwa progowa w komplecie
Łatwość czyszczenia, system wypinania drzwi przesuwanych
Polimerowa powłoka AQUAPERLE w standardzie
Bezpieczne szkło hartowane
Dostępna w wymiarach standardowych i specjalnych
Profil przyścienny z zakresem regulacji
Łatwy montaż
Model: TLSR
Rozmiar: 90x90 cm
Wysokość: 200 cm
Szerokość wejścia: 557 mm
Szerokość części stałej: 358 mm
Promień: 550 mm
Kod produktu: TLSR550905007
Profil: Połysk
Szkło: 6 mm